O blogu

Witam!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś, bo to co robię, robię właśnie dla Ciebie. Jesteś moją największą motywacją. Jeśli odnajdujesz w moich tekstach choć cząstkę siebie to dla mnie największa nagroda.

Blog


Blog prawi przede wszystkim o emocjach Matki. Matki zwyczajnej. Nie luksusowej. Niemodnej. Matki popełniającej błędy.

Matka

Jestem kobietą, rocznik '89. Spełnioną matką. Zakochaną żoną. Dumną córką i siostrą trzech braci. Z wyboru zamieszkała na prowincji. Zawodowo pani inżynier i pani urzędnik, która nie pije kawy i jest miła.

Zapraszam, rozgość się!


Czuj się jak u siebie i zostaw po sobie ślad. Każde ciepłe słowa dodają mi skrzydeł, a każda konstruktywna krytyka daje moc do pracy nad sobą i nad blogiem.

Jeśli chcesz pogadać to po prostu napisz, zapewniam Cię, targają nami podobne emocje.

4 komentarze:

 1. Matko! Też jestem 89' ale jeszcze nie Matka :) Bardzo fajne teksty i stylistyka całego bloga. Zapraszam do tez prowincjonalnego z wyboru bloga, ale chyba już tam byłaś :) www.piolunblog.pl Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa, że jesteśmy dokładnie z tej samej prowincji i od dawna śledzę Twój blog Wiktoria :)

   Usuń
 2. Witaj. Fajnie się czyta Twoje teksty...tak jakbym rozmawiała z koleżanką...wyrozumiała, normalną. Życzę powodzenia... ja postanowiłam założyć bloga, by pomógł mi w terapii, bo mogłam zniszczyć sobie życie. Mam nadzieję, że z czasem nabierze kolorów i zacznę stawać na nogi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa. Pisz jak najwięcej, bo pisanie to świetna terapia, mi pomaga na różne zmartwienia i nerwy. Wyżywam się na klawiaturze :)

   Usuń

Jeśli to, co właśnie przeczytałeś spodobało Ci się, poruszyło Twoje serce, lub usta do uśmiechu, pozostaw swój komentarz.
Jeśli nie, to kulturalna, konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.
TOP