O blogu

Witam!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś, bo to co robię, robię właśnie dla Ciebie. Jesteś moją największą motywacją. Jeśli odnajdujesz w moich tekstach choć cząstkę siebie to dla mnie największa nagroda.

Blog


Blog prawi przede wszystkim o emocjach Matki. Matki zwyczajnej. Nie luksusowej. Niemodnej. Matki popełniającej błędy.

Matka

Jestem kobietą, rocznik '89. Spełnioną matką. Zakochaną żoną. Dumną córką i siostrą trzech braci. Z wyboru zamieszkała na prowincji. Zawodowo pani inżynier i pani urzędnik, która nie pije kawy i jest miła.

Zapraszam, rozgość się!


Czuj się jak u siebie i zostaw po sobie ślad. Każde ciepłe słowa dodają mi skrzydeł, a każda konstruktywna krytyka daje moc do pracy nad sobą i nad blogiem.

Jeśli chcesz pogadać to po prostu napisz, zapewniam Cię, targają nami podobne emocje.

5 komentarzy:

 1. Matko! Też jestem 89' ale jeszcze nie Matka :) Bardzo fajne teksty i stylistyka całego bloga. Zapraszam do tez prowincjonalnego z wyboru bloga, ale chyba już tam byłaś :) www.piolunblog.pl Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa, że jesteśmy dokładnie z tej samej prowincji i od dawna śledzę Twój blog Wiktoria :)

   Usuń
 2. Witaj. Fajnie się czyta Twoje teksty...tak jakbym rozmawiała z koleżanką...wyrozumiała, normalną. Życzę powodzenia... ja postanowiłam założyć bloga, by pomógł mi w terapii, bo mogłam zniszczyć sobie życie. Mam nadzieję, że z czasem nabierze kolorów i zacznę stawać na nogi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa. Pisz jak najwięcej, bo pisanie to świetna terapia, mi pomaga na różne zmartwienia i nerwy. Wyżywam się na klawiaturze :)

   Usuń
 3. Szukasz nowego domu w Sanoku? Na sprzedaż! Wynajmij swój własny dom już dziś. #sanok #nieruchomosci #mieszkania #dom nieruchomosci.sanok.pl

  OdpowiedzUsuń

Jeśli to, co właśnie przeczytałeś spodobało Ci się, poruszyło Twoje serce, lub usta do uśmiechu, pozostaw swój komentarz.
Jeśli nie, to kulturalna, konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.
TOP